Malmö Stad Logotyp

Uppdaterad: 11 juni 2019

Kontaktuppgifter

Hitta till Agnesfrids gymnasium

Besöksadress
Agnesfridsvägen 184C

Postadress
Agnesfrids gymnasium
Agnesfridsvägen 184C
213 75 Malmö

Reception
040-34 07 00

Fax: 040-34 07 16

ANMÄLAN FRÅNVARO
Tel: 040-684 94 42

Sjukanmälan är obligatorisk. Du måste ringa varje dag tills du blir frisk.

INLOGGNING
VÅRDNADSHAVARE
 

Logga in på Dexterlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster


Skolledning & administration

REKTOR
Jonas Kristiansson
040-34 07 02 / 0733-39 98 42
jonas.kristiansson@malmo.se

BITRÄDANDE REKTOR
Yvonne Vellmar
0733-39 98 35
yvonne.vellmar@malmo.se

ADMINISTRATION
Monica Umpiérrez
040-34 77 43 / 0721-81 17 31
monica.umpierrez@malmo.se

Studie- och yrkesvägledning

Frida Cavander
040-34 07 10 / 0709-80 04 59
frida.cavander@malmo.se

Elevhälsa

SKOLSKÖTERSKA
Camilla Landström
0733-39 98 40
camilla.landstrom@malmo.se

SPECIALPEDAGOG
Gun Rosenlund Chrintz-Gath
0707-90 61 05
Gun.RosenlundChrintz-Gath@malmo.se

KURATOR
Helena Olsson
040-34 07 14 / 0709-25 41 20
helena.olsson1@malmo.se

SKOLPSYKOLOG
Sergio Eslava
0723-75 26 94
Sergio.Leon-Eslava@malmo.se

Skriv till oss




Vi behöver dina personuppgifter (namn och e-post) för att kunna svara på din fråga. Läs mer om hur Malmö stad handskas med personuppgifter, vilka bestämmelser som gäller och vilka rättigheter du har som medborgare på malmo.se/personuppgifter. *

Foto: Björn Holmberg